Vitajte na novej stránke FAMAart.sk!

posted in: Novinky | 0

Milí priatelia, vitajte na novom webe FAMAart.sk!

Je to len čosi viac, ako rok, čo sa v Spišskej Novej Vsi zrodilo nové, produkciou malé vydavateľstvo FAMA art. Pri prvých krokoch a vydávaní prvej knihy Tomáša Repčiaka Zo života Karčiho Vešeľaka sme ani len netušili, že za taký krátky čas sa nám podarí vydať 7 titulov rôznych žánrov, od poézie, cez humor až po poviedky či román, že sa nám podarí dohodnúť sa s niekoľkými kamennými kníhkupectvami nielen v Spišskej Novej Vsi ale aj jej okolí a že po roku existencie budeme „nútení“ vynovit aj náš web 🙂

Tú „nutnosť“ treba brať s nadhľadom – nešlo o hrozby ukameňovaním. My sme sa však rozhodli, že pôjdeme s dobou a prinesieme vám krajšiu, čistejšiu a funkčnejšiu stránku, ktorá vám prinesie prehľadné informácie o našich novinkách priamo tu, na hlavnej stránke, prehľad našich titulov a titulov z iných vydavateľstiev v bočnom menu a predovšetkým elektronické kníhkupectvo, ktoré nájdete vedľa loga v hornej časti stránky.

Už nemusíte pri každom nákupe pracne vyplňovať všetky potrebné údaje! Na našej stránke si kedykoľvek môžete vytvoriť vlastné konto pomocou registrácie. Konto si tiež môžete vytvoriť pri vašom prvom nákupe.

Tí, ktorí už u nás nakúpili, môžu k danému titulu pridať recenziu a k podpore dobrej domácej literatúry motivovať aj ostatných .

Veríme, že sa vám naša stránka bude páčiť 🙂 V prípade akýchkoľvek postrehov, nápadov či pripomienok nás neváhajte kontaktovať na info@famaart.sk alebo pomocou formulára, ktorý nájdete v menu pod položkou „kontakt“.

Želáme vám príjemné prezeranie, nakupovanie a čítanie. 

Váš tím FAMA art